September 2015

06.09.2015 13:00

Milí priatelia, otvárame jesennú sezónu v hlinovaní - trochu netradičný prvý termín - 
-- NEDEĽA, 6. septembra 2015 od 13:00 do 17:00. h. Ďalší termín bude v októbri - ten upresníme. Prosíme všetkých priaznivcov, ktorí majú rozrobené výrobky - napr. prežahnuté čakajúce na glazúru, príďte si ich dokončiť - ak sa dá, do konca kalendárneho roka.

Deti z letného tábora si môžu prísť po výrobky v túto nedeľu v uvedenom čase alebo kedykoľvek podľa ďalších termínov našich kurzov.
Ďalšie hlinené soboty budú opäť sobotami, táto nedeľa je výnimočná.
Prajeme vám krásnu jeseň, farebné dni a veľa sviežeho vzduchu do pľúc.

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.