Novoročná dielňa - A.H.

07.01.2012 13:00

 

Sobota v čase od 13:00 do 17:00.

Prvá sobotňajšia keramická dielňa v novom roku bude zameraná predovšetkým na točenie na hrnčiarskom kruhu, a - ako vždy - na modelovanie. Naučíme sa, ako plasticky dekorovať čerstvo vytočený predmet. Záujemcov o točenie prosím, aby sa vopred prihlásili na našu mailovú adresu, aby som mohla vytvoriť časový harmonogram práce na h. kruhu.

Lektor : A. Holíková.

Cena : podľa cenníka.

 

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.