Maľba na textil - taška

03.03.2012 10:00

 

Sobota, v čase od 10:00 do cca 12:00.

Lektor: Mariana Géci

     Cena: 10  €
 
Pozývame Vás vytvoriť si originálnu textilnú tašku maľbou na hotový polotovar - taška v cene.
Pri práci použijeme tapetovú techniku, ktorá je v podstate veľmi jednoduchá forma maľby na textil, kedy pri minimálnom úsilí dosiahneme maximálny výsledok. Na základe získaných skúseností si môžete doma rozvíjať svoju zručnosť aj na iných podkladoch, ako tričká, obrusy, závesy, atď. Táto aktivita je vhodná aj pre malé deti od 5 rokov. Celkový čas na dokončenie diela cca 2 hodiny.
 
V cene sú zahrnuté náklady na tašku, tapety, farby na textil.
 
 

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.