Kurz košikárstva pre začiatočníkov.

16.04.2011 10:00


 Termín: 16. 4. 2011 sobota od 10:00 do 14:00.

Lektor: M. Strmenská.

Cena: 10 Eur.

Maximálny počet účastníkov: 7 ľudí. 

Program: základy košikárstva, príprava košíka miskovitého tvaru.

Prvý z pripravovaných kurzov košikárstva, postupne sa naučíme rôznym technikám tohto remesla. Programy svojou náplňou nadväzujú na seba, doporučujem záujemcom absolvovať minimálne základný kurz pre začiatočníkov. Počet účastníkov je limitovaný, preto Vás, záujemcov prosím o skoré prihlásenie sa do kurzu. Na kurz si doneste prosím so sebou záhradnícke nožnice a ostrý zatvárací nožík, prípadne tel. č. záchranky. S vďakou A. Holíková.  

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.