Jarné inšpirácie - A.H.

17.02.2011 14:00

Čas - štvrtok, 14:00 - 18:00

Lektor : A. Holíková

Cena : podľa cenníka - noví žiaci 6 Eur, stáli 4 Eurá - školné, za hotové výrobky podľa množstva po výpaloch.

Modelovanie vtáčikov a ovečiek. Vytvoríme menšie objekty vhodné ako dekorácie do interiéru, napríklad zavesiť na prútie. Väčšie "kusy" môžu vytvoriť stádo v záhrade. 

K modelovaniu vtáčikov použijeme šamotovú hlinu, k ovečkám už známu svetlú pozdišovskú. Naučíme sa vytvárať reliéfnu výzdobu pomocou "kukačky". Foto je pre inšpiráciu, ovečky vytvoríme podobné tým svetlím. 

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.