Hlinená sobota I/2016

13.02.2016 13:00

Milí priatelia, využívame mierne oteplenie a pozývame vás po prvý raz v tomto roku do dielne - v sobotu 13. 2. 2016 o 13:00. Príďte si dokončiť prežahnuté výrobky, či urobiť nové. 
Zároveň vás prosíme, aby ste sa zapojili do nášho prieskumu:
- vyhovovali by vám občasné stretnutia (raz za 6 týždňov) na plné dva dni namiesto hlinených sobôt?
- máte záujem o letný týždňový kurz keramiky?

Ďakujeme vám za vaše dve percentá z dane - pomáhajú nám uskutočniť projekty ako sú Kurzy prvej pomoci (pre keramiku a knihy), Letné výtvarné dielne pre deti či experimentálne výpaly počas roka (praveká jama na keramiku, piliňák).
V lete opäť chystáme Výtvarnú dielňu pre deti, v prípade záujmu aj pre dospelých. Znova uskutočníme výpaly vonku - vo vašej dobrej spoločnosti.
Čo najviac radosti a uvoľnenosti a ešte raz - NECH VÁM TO PÁLI!

 

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.