Drôtovanie

24.03.2012 11:00

 

 

24. 3. 2012 / 11:00 - 17:00 h
DRôTOVANIE
Pripravili sme pre vás výnimočnú dielňu - prácu s oceľovým drôtom starou drotárskou technikou,  ktorú neskôr môžete uplatniť aj v spojení s keramikou. Na začiatku si vyrobíte voľne tvarované predmety (misa, vešiak) a jednotlivé motívy na šperky a vaše predmety.

 

Citujem lektorku z Moravy, ktorá príde  24. marca do našej dielne:
Drát je jedinečný materiál!
Pro někoho na první pohled nevzhledný materiál umožňuje vytvářet nádherné vzdušné a současně trvanlivé předměty, které mají praktické využití a zkrášlují naše domovy!

 

Viac o práci lektorky sa dozviete na stránke : https://www.dratenice.cz

Cena:    12 eur

V cene je lektorné a materiál.

Prihlásiť sa môžete mailom: remeslokurzy@gmail.com
alebo na mobil: 0907 122 871

Stačí aj prísť rovno do dielne. V prípade naplnenia dielne to oznámime na webstránke.

 


 

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.