Výtvarná dielňa pre deti / leto 2015

27.07.2015 08:30

Milí priatelia,

aj tento rok pozývame deti do Výtvarnej dilelne, ktorej náplňou bude vytvorenie kolektívneho umeleckého filmového diela - od tvorby scenára po animáciu. Dielňa je prispôsobená veku detí a hravou formou sa im pokúsi priniesť neobšúchaný - zábavný pohľad na Národné dejiny. Lektorovať bude režisér Ján Mikuš. Nezabudneme ani na hlinovanie, ostatná činnosť (kúpanie a výlety do okolia) podľa počasia.
Cena aj pravidlá ostali rovnaké, len na rozdiel od minulých rokov, keď si deti nosili stravu, chceli by sme túto zabezpečiť cez cateringovú firmu. 
Obed by bol poplatok navyše. Preto vás prosíme, aby ste spolu s prihláškou (ne)dali súhlas s touto možnosťou. Cena obeda sa má podľa predbežných prieskumov pohybovať od 2 do 3 eur.
 
Dátum: 27. 7. - 31. 7. 2015
Pondelok - piatok: 8:30 - 16:00
Vek detí: 7 - 15 rokov
Poplatok: 12 eur / deň
plus obed (závisí od vášho súhlasu)
 
na stiahnutie:

—————

Späť


Kontakt

Stará škola

Budova Materskej školy Smrečany 117, 032 05

0907 122 871


STARÁ ŠKOLA
re
meselná dielňa 
v Smrečanoch pre získanie remeselných zručností

 

Stará škola - remeselná dielňa, ktorá sídli v priestoroch bývalej evanjelickej školy v obci Smrečany, ktorá je spolu so Žiarom bránou do Západných Tatier.

Naša dielňa síce nenahrádza výuku v akreditovaných školách, ale je miestom, kde sa môžu stretnúť ľudia rozličného stupňa zručností a veku. Formou tematických popoludní respektíve viacdňových pobytových kurzov by sme radi ponúkli pre záujemcov možnosť tvorivej zábavy, postupne sa naučiť remeslo, vyrobiť si keramické predmety, sklenené korálky alebo si menej či viac vážne zakresliť.

Ak máte chuť objaviť v sebe remeselné nadanie, vyskúšať si tvorivé schopnosti, získať informácie či užiť si rozhovory s rovnako zameranými ľuďmi, práve vám ponúkame počas celého roka možnosť pracovať v našej dielni.